Usługi SEO Magma pomogą:

 • przyciągnąć nowych klientów do Państwa witryny,
 • pozycjonować Państwa stronę w wyszukiwarkach,
 • przygotowac odpowiednią strategię SEO lub SEM, aby skutecznie osiągnąć zamierzone cele,
 • poprawic konwersje oraz sprzedaż na Państwa stronie.

Konsulting

Jeżeli szukają Państwo doradców do wsparcia działań: SEO, SEM, pozycjonowania, testowania stron, lub wolą Państwo zlecić prace nad pozycjonowaniem firmie SEO, prosimy o kontakt.

Doradzając jak zwiększyć skuteczność działań SEO i SEM, podniesiemy Państwa sprzedaż.

 • Mało ruchu na stronie?
  Pomożemy zwiększyć ilość odwiedziń od pierwszego dnia.
 • Tylko ułamek odwiedzających Państwa stronę coś kupuje?
  Pomożemy podwoić (lub więcej) frekwencję sprzedaży na stronie.
 • Chcieliby Państwo osiągnąć wyższe pozycje w wyszukiwarkach (Google)?
  SEO Magma skutecznie wypozycjonuję Państwa witrynę do pierwszych miejsc w Google.

Skorzystaj z naszego doświadczenia - wyślij zapytanie o BEZPŁATNĄ WYCENĘ.

Dlaczego SEO Magma?

SEO Magma zostało stworzone, aby pomóc osobom lub firmom zainteresowanym działaniami SEO i SEM zrozumieć z czego one się składają i jak najlepiej wykorzystać te zagadnienia w swoich projektach.

SEO Magma stara się podać jak najwięcej konkretnych przykładów, pomysłów i odpowiedzi na pytania związane z pozycjonowaniem, opisać procesy tak, aby każdy mógł dokonać odpowiedniego wyboru czy to strategii, czy to też zlecenia działań pozycjonowania firmom.

Co wyróżnia SEO Magma?

Pełna oferta usług:

Kilka słów o założycielu

Założycielem SEO Magma jest Michał Malik, posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań SEO, pozycjonowania, testowania stron internetowych oraz budowy kampanii SEM opartych o AdWords. Oprócz doświadczenia w pozycjonowaniu Michał Malik ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych, copywriting, reklamie oraz budowie działów marketingu.

Michał Malik wychował się i pracował w USA studiując w SAIC - The School of the Art Institute of Chicago na kierunku "Art and Advertisement" i kończąc studia w DePaul University w Chicago na kierunku "Business Management and Administration". Kilka lat temu przeprowadził się do Polski, i rozpoczął kierowanie działami marketingu w krakowskich firmach.

Aby zapoznać się dokładniej z jego profilem, zapraszamy na portal linkedin, lub na blog SEO Magma.

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z SEO Magma, posiadają stronę lecz nie mają czasu prowadzić wszystkich działań SEO/SEM, bądź szukają doradztwa aby polepszyć pozycję, sprzedaż czy wygląd własnej strony - prosimy nie zwlekać i skontaktować się z nami dzisiaj.

^  do góry